icon_cross/orangeicon_upicon_shareicon_likeicon_moreicon_arrow/orangesaraksts-topicon_arrow/white

Aicinām uz Dinamo Rīga mājas spēli – pēdējo, kurā ar fanuspēka kori vienosimies kopīgā dziedāšanā!

21. novembris, 2018

Image

21.11. Arēnā Rīga norisināsies Dinamo Rīga mājas spēle pret Vitjaz. Šī būs pēdējā spēle, kuras ietvaros fani varēs pievienot dziedājumu kopdziesmai Elektrum projektā „Izdziedam 100”, kas top kā dāvana Latvijai simtgadē.

Pirms spēles un tās starplaikos paredzētas dažādas aktivitātes „Izdziedam 100” stendā pie B ieejas Arēnā Rīga – aicināsim izmantot pēdējo iespēju un izdziedāt iemīļotas dziesmas no Izdziedam100.lv vietnes. Spēles 1. pārtraukumā uz skatuves kāps Ieva Akuratere, kopā ar fanuspēka kori un Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošo studiju Latvijai veltot „Zaļo dziesmu”. Spēles apmeklētājus aicinām palikt vietās, lai vienotos kopīgā dziedāšanā!

Dinamo Rīga jau kopš šī gada sākuma kļuvis par Elektrum iniciētā Latvijas simtgades projekta „Izdziedam 100” vēstnesi – visas Dinamo Rīga mājas spēles tiek aizvadītas simtgades zīmē. Katras spēles laikā līdzjutējiem ir iespēja dāvāt savu dziedājumu un enerģiju Latvijai un hokeja izlasei. Spēļu ietvaros ierakstītos dziedājumus var atrast un noklausīties „Izdziedam 100” kopdziesmā.

Elektrum klientus aicinām izmantot Draudzīgo labumu piedāvājumu, biļetes iegādājoties par īpašu cenu. Skatīt vairāk!

 
Dalies